kocayı karısından soğutma duası | MDC Goldenrod

Bağlayıcı bağlama büyüsü başlamadan önce, diğer intikam türü büyülerle birlikte büyüleri defetmek gibi, iki yararlı ve olumsuz şekilde kullanılabileceklerini unutmayın. Sıklıkla olumsuz olarak uygulanabilen, ancak Wiccan rede – Damage none ile her zaman farkında olunan kesin bağlanma büyüleri vardır.

Beyaz majinin bu temel yönüne itaatsizlik ederseniz, o zaman geri dönen 3 kuralı etrafında kendinizi açın demenize gerek yok ki bu, evrene gönderdiğiniz yıkıcı gücün her birinin muhtemelen kişisel olarak size geri verileceğini ima eder. kez daha güçlü. Kendi kendinize sormalısınız, gerçekten değerli olabilir mi?

Şimdi bunu nasıl yapacağımızdan uzaklaştık, bağlayıcı büyülerin yapıcı bir yöntemde kullanılmasının yanı sıra, zarar verici sonuçlara veya elektrik gücünün başka bir kişiye yöneltilmesine yol açmayacak şekilde birçok yol bulabilirsiniz. Alternatif olarak, bağlayıcı büyü, size saldıran zarar verici etkinin gücünü ortadan kaldıracak ve böylece artık sizi rahatsız etmeyecek veya zarar vermeyecek.

Bazı kişiler bir zevk bağlama büyüsü kullanmak isterler, yine de bu büyülerin çok geç yapıldığını düşünüyorum! İki rıza gösteren ve halihazırda aşık olan kişi arasındaki mevcut bir bağı pekiştirmek yerine, bu büyü çoğunlukla ilişkinin içindeki kararlı bir kişi tarafından bir ayrılığı durdurmaya çalışan bir önceki nihai sonuç olarak kullanılır. Bu nadiren performans gösterir ve sihirbazınızın eşyasına irade empoze etmeye çalışması nedeniyle özünde harika değildir.

Şu anda bile bu tür bir büyüyü dileyenler için, tam burada şüphesiz bir örnek …

Bağlama Büyüsünün Keyfini Çıkarın

İki fotoğrafa ihtiyacınız olacak – aralarında kendi başınıza ve bağlamak isteyebileceğiniz kişi arasında. Fotoğraflardan iki delik açmak için örgü iğnesi veya mektup açacağı gibi keskin bir nesne kullanın. Mor kurdeleli bir bahçeden faydalanarak 2 fotoğrafı yan yana dikin. Bu tam prosedür sırasında, isteğinizi, kendi kendinizin tasarladığı türden bir dize içinde söyleyin.